• Niepubliczny Terapeutyczny
    Punkt Przedszkolny

"TIK TAK"

im. o. leona Pokorskiego

Przedszkole TIK TAK - Punkt Przedszkolny dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

przedszkole TIK TAK

Rekrutacja trwa cały rok w miarę wolnych miejsc.

Nasz punkt przedszkolny adresowany jest dla dzieci z diagnozą autyzmu i Zespołu Aspergera w wieku od 2,5 do 7 lat.

Chętnie się z Państwem spotkamy. Spotkanie ułatwi Państwu podjęcie decyzji o zapisie dziecka do przedszkola, jest również jedną z form adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych. W planie zabawy grupowe, prace plastyczne.

Podczas spotkania będą mogli Państwo porozmawiać z Dyrektorem o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, zajęciach terapeutycznych,  wspieraniu integracji, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki.
Prosimy, aby dzieci i opiekunowie przynieśli obuwie na zmianę.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne: 602 787 584

Patronat medyczny nad punktem przedszkolnym sprawuje Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne PRO-AUTISM.

Nasze przedszkole